Back Forum New

Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby

Każda osoba, która to chociaż raz w całym swym życiu miała do czynienia z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której to w żadnym wypadku nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele mówiący skrót zaczerpnięty z terminologii kretytowej, który zwyczajnemu klientowi nic nie mówi. Tym bardziej termin kredyt bez bik.

W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym czytelnikom wyłuszczyć te podstawowe pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, która została stworzona poprzez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki uczyniły banki tak aby polityka kredytowa była prowadzona na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której wejście mogą mieć wyłącznie banki. Wchodzą do niej adnotacje o tym, iż ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie opłacamy  ustalonego kredytu jak również znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które to zdobywamy za poszczególne działania.

Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki mamy możliwość osiągnąć bez oceny informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju propozycją są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze spłatą  swych zadłużeń i dość często posiadają spore spóźnienia.  Należy tutaj oznajmić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są oferowane przez podmioty pozabankowe.
[url=http://podzastaw.org]kredyt pod zastaw domu kalkulator[/url] [url=http://welbdronf.blog.wox.cc/entry47.html]http://welbdronf.blog.wox.cc[/url]

Back Forum